Üzenőfal
| Dátum | 2016.08.14 |
|---|---|
| Feladó | jazzy 2004 |
| Tárgy | szia |
Hali, jó kis oldal de a közös az mindent vinni fog! .-)
———
| Dátum | 2015.06.28 |
|---|---|
| Feladó | Jazzy 200 4 |
| Tárgy | Ratinek |
Jó az oldal. Rati te egy nagyon okos ember vagy
———
| Dátum | 2015.06.28 |
|---|---|
| Feladó | Rati |
| Tárgy | Re:Ratinek |
te is, csak kihagytál egy vesszőt! :)
———
| Dátum | 2016.06.04 |
|---|---|
| Feladó | Rati |
| Tárgy | Re:Re:Ratinek |
Amúgy mostantól Jazzy-nek szólítalak a suliban. Ez van. :)
———
| Dátum | 2015.06.26 |
|---|---|
| Feladó | Rati |
| Tárgy | Sajnálom |
Sajna mostanában nem volt egy kis időm sem foglalkozni az oldallal, de ne aggódjatok, próbálok több időt szentelni az oldalnak.
———
| Dátum | 2014.03.23 |
|---|---|
| Feladó | kitti a osztálybol |
| Tárgy | szerintem |
szerintem ez a oldal jo nem tom hogy mért kritizálják.
———
| Dátum | 2014.01.19 |
|---|---|
| Feladó | kitti |
| Tárgy | oldal |
jo a oldal
———
| Dátum | 2014.01.13 |
|---|---|
| Feladó | Rati |
| Tárgy | Helló! |
Sziasztok, remélem, tetszik az oldal!!!
———
